Home / فیلم شناسی / سریال / گفتگو با خبرگزاری میزان

گفتگو با خبرگزاری میزان

خبرگزاری میزان- کارگردان “بهترین تابستان من” گفت: مستندی برای شرکت گاز در دست تولید دارم و فیلمبرداری آن دیروز به پایان رسید. و باید به دو زبان فارسی و انگلیسی تحویل داده شود.

 

علی بهادر کارگردان سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درباره آخرین فعالیت‌های خود در زمینه کارگردانی گفت: مستندی برای شرکت گاز در دست تولید دارم و مجموعه سریال کوتاه “برکت” نیز به پایان رسیده است  که منتظر پخش آن از تلویزیون هستم.

وی افزود: این اثر مستند با نام موقت “گاز تهران” به معرفی گاز استان تهران می پردازد. نویسنده مستند “سید کمال حیدری‌نژاد” بوده و تهیه کنندگی و کارگردانی آن را نیز شخص بنده در دست دارم. مراحل تحقیق و پژوهش میدانی این مستند از اوایل شهریور آغاز شده بود و  فیلمبرداری آن دیروز به پایان رسید. این اثر باید تا آخر آبان به دو زبان فارسی و انگلیسی تحویل داده شود.

بهادر درباره سایر فعالیت های خود بیان کرد: به تازگی تهیه کنندگی و کارگردانی‌ سریال کوتاه چهار قسمتی “برکت” به نویسندگی “علیرضا اسحاقی” را بر عهده گرفته‌ام. این مجموعه اشاره‌ای به اقدامات اجتماعی و محرومیت‌زدایی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) دارد و ماه گذشته به همراه تدوین تمام شد و تحویل این بنیاد شد. کار در استان خوزستان و در مناطق محروم عشایری اندیکا، لالی و مسجد سلیمان بود. تدوین این مجموعه توسط “مهدیه بهادر” و فیلمبرداری آن بر عهده “علی الهیاری” بوده است.

این کارگردان درباره موضوع “برکت” نیز اظهار کرد: داستان  این اثر سفر خانواده‌ هنرمند و فیلم‌سازی را که برای ساخت فیلمی از مناطق عشایری اندیکا، لالی و مسجد سلیمان در استان خوزستان عازم این مناطق شده اند روایت می کند. آشنایی با فرهنگ، آداب، رسوم و سنن عشایر بختیاری بخشی از دستمایه‌ این گروه فیلم‌سازی است و در جریان آن شاهد اتفاقات گوناگونی خواهیم بود.

بهادر در خصوص بازیگران این مجموعه افزود: پویا امینی، رامین ناصرنصیر، شهرزاد عبدالمجید، علیرضا اسیوند، سعید جلیلی، رضا اسماعیلی، امیر رضائی، اسماعیل کریمی، حسین مددی و گروهی از بازیگران بختیاری در این پروژه ایفای نقش کردند.

این کارگردان سینما با توصیف روایی بودن این اثر خاطرنشان کرد: در این سفر با پیوستن فردی به‌ نام بختیار با بازی علیرضا اوسیوند این اتفاقات رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد. رضا با بازی پویا امینی، الهام با بازی شهرزاد عبدالمجید و امید با بازی رامین ناصرنصیر اعضای این خانواده هستند.

 

Check Also

پخش سریال جذاب “بهترین تابستان من” به کارگردانی علی بهادر از روز یکشنبه 26 شهریور 1402 همه روز شبکه دو ساعت 17:30

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سیما،«بهترین تابستان من» یکی از مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک در سال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *